BİZ ÜRETİYOR HIZLICA KARGOLUYORUZ 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! BİZ ÜRETİYOR HIZLICA KARGOLUYORUZ!
BİZ ÜRETİYOR HIZLICA KARGOLUYORUZ 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! BİZ ÜRETİYOR HIZLICA KARGOLUYORUZ!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!

Peluş Oyuncak Üretimi Bizim İşimiz

Sevimli Oyuncaklar, Mutlu Çocuklar...

Türkiye'nin en genç peluş oyuncak markası olan Pufline, 2019'da doğdu. Tüm dünyanın yanı sıra Türkiye'de de etkili olan pandemi ile birlikte daha çok HomeProduction tarzı faaliyetini sürdüren marka, Mart 2023'te internette faaliyet yürüten ticaret pazaryerlerinde adı ve patentiyle satışlarına başladı.

Mart 2024'te ise ilk showroom mağazasını İstanbul Gaziosmanpaşa'da hizmete açtı. 


28 ve 35. sınıf oyuncak üretim ve satış patenti ile Türk Patent Enstitüsü'nden tescil alan marka, yine aldığı CE sertifikası ile oyuncaklarda kalite ve standardı temel alan bir üretim tecrübesini esas aldı.


İstanbul'da Pelüş oyuncak üretimi yapan yerler arasında iddialı bir seviyeye gelen Pufline, Peluş Oyuncak Üretimi konusunda satış mağazasının yanı sıra kesim ve dikim atölyesi ile faaliyetini sürdürmektedir. 


Pelüş Oyuncak Üretimi, Peluş Oyuncak Toptan Satışı, Pelüş Oyuncak Perakende satışı yapan Pufline, ulusal ya da küresel markalara çalışan PR Ajanslarının oyuncak üretim talepleri ile kamu kurum ve kuruluşlarının ya da çeşitli kurumların adetli ve özelleştirilmiş peluş oyuncak taleplerini karşıladığı gibi, çiçekçi, oyuncakçı, kırtasiyeci, benzin istasyonlu gibi noktaların ihtiyaçları için de toptan pelüş oyuncak satışı da yapmaktadır.  Bize 0505 645 95 52 numaralı WATSAPP hattımızdan bize ulaşabilirsiniz


ANAHTAR KELİMELER: Peluş oyuncak üretimi yapan yerler, İstanbul pelüş oyuncak üretimi yapan fabrikalar, İstanbul peluş oyuncak üretimi, İstanbul toptan pelüş oyuncak satışı yapan yerler, Pelüş oyuncak toptan, Toptan peluş oyuncak, Mini peluş oyuncak toptan, Toptan Peluş Oyuncak Fiyatları, Peluş Oyuncak imalatçıları, Toptan Peluş Oyuncak sahibinden, Kilo ile peluş Oyuncak.