BİZ ÜRETİYOR HIZLICA KARGOLUYORUZ 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! BİZ ÜRETİYOR HIZLICA KARGOLUYORUZ!
BİZ ÜRETİYOR HIZLICA KARGOLUYORUZ 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! BİZ ÜRETİYOR HIZLICA KARGOLUYORUZ!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 300 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!
KAPIDA ÖDEME & HIZLI KARGO 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE %15 İNDİRİM!

Teslimat Bilgileri

1 – Pufline Oyuncak web sitesinde Kredi kartı (Visa, MasterCard), Hesap Kartı, Banka Havalesi/EFT, ödeme ile alışveriş yapılabilir. 3 Gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin İşleme konma aşaması, siparişin verildiği an değil, ödemenin yapıldığı andan itibaren belirlenir. Herhangi bir açıklama yapılmadığı sürece, Başka bir ödeme seçeneği kabul edilmez.

2 – Havale ve EFT ile ödemelerinizde, ürünün sepetteki Türk Lirası değerini baz alarak toplam Ödeme yapmalısınız.

3- Onaylanan siparişleriniz en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir, normal şartlarda siparişiniz en geç 3 işgünü içerisinde size ulaşacaktır. Aksi durumlarda prosedür gereği kargo firmaları 7 iş gününde ürünleri teslim etmektedir. Ayrıca bazı ürünler sipariş üzerine üretildiğinden teslim süresi daha uzun olabilir.

4- Kargoya teslim edilen siparişlerinizin takip numaraları müşteri panelinize işlenip ayrıca kayıtlı e-mail adresinize gönderilir, zamanında ulaşmayan kargolardan firmamız sorumlu değildir.

5 – Pufline, siparişlerinizi, yasaların öngördüğü şekilde, irsaliye ile gönderecektir. Hediye ürünlerde fiyat gözükmez.

6 – Pufline, sattığı ürünler için kesin stok tutmamaktadır. İş yüküne göre müşterilerinin siparişlerini üretebilmektedir. Stoklarımızda kalmayan ürünlerde, Müşteri temsilcilerimiz tarafından ürün hakkında bilgi verilir. Müşteri, Başka bir ürün talep etmediğinde ürününün bedeli anında kredi kartına iade edilir. Kartınıza iade edilen sipariş tutarının hesabınıza geçmesi bankanızın çalışma prosedürüne göre genellikle 1 – 3 iş günü arasında olmaktadır.

7 – Satın alınan ürünlerin teslimatı özel anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından sigortalı olarak gönderilir.

8 – Teslimat sırasında hasarlı olduğu tespit edilen ürünler için kargo firması sorumlusu ile birlikte tutanak tutturulmalıdır. Kargo firmasından zararınızı Talep etmemiz için bu tutanak gerekmektedir. Ürün teslim alındıktan sonra ALICI, Kargo (nakliye) firmasının görevini layıkıyla yaptığı Kabul edilmiş sayılır.

9 – İade edilen ürünler, tarafımıza belirttiğimiz kargo firması ile gönderici ödemeli olarak gönderilmelidir, İadelerde firmamız ürünleri adresten almak zorunda değildir.

10 – Kredi Kartı ödemelerinde, 3. şahısların zarar görmemesi için, alıcıdan Kredi kartı ekstresi ya da bazı ayrıntılı bilgiler ihtiyaç duyulduğunda istenebilir.

11 – Sitemizdeki kayıtlı üyelik bilgileri ve adres bilgilerini, alışveriş esnasında güvenliğin sağlanması açısından 3. şahıslarla paylaşmamayı, e-mail ve telefon yolu ile rahatsız edici reklam ve tanıtım mesajları göndermemeyi taahhüt ederiz.

12 – Pufline internet sitesinin iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde siteye erişmek için kullanılan İnternet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

13 – Pufline, web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmıştır. Bunun yanında nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcının, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmesi ve gerekli korunmayı sağlaması gerekmektedir. Bu bağlamda üye Pufline web sitesine girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

14 – PUFLİNE OYUNCAK yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını gizli tutar.

15 – İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflerde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

16 – Pufline Oyuncak alışveriş Yapan ALICI, yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılır. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.